Pobočky

Praha

NC Eden, U Slavie 1527, Praha 10
+420 607 000 222
Objednat online »

BB Centrum Praha, Vyskočilova 2/100, Praha 4
+420 607 000 333
Objednat online »

Centrum Vinice, Vinohradská 167, Praha 10
+420 607 000 444
Objednat online »

Nákupní centrum Stromovka, Veletržní 24, Praha 7
+420 607 000 555
Objednat online »Právě se nacházíte: Úvod / Služby / Voskování karoserie

Voskování karoserie

Navoskovaný lak se nejen pěkně blýská, ale hlavně je ochráněn před vlivem soli, slunečního záření (UV), hmyzu, ptačího trusu, malých částic štěrku vířených ve vzduchu apod. Tedy primární účel vosku na laku automobilu je funkce protektivní, nikoliv estetická. Na druhou stranu – lesknoucí se auto vypadá velmi pěkně.

Aplikujeme několik druhů vosků, lišících se tvrdostí, trvanlivostí a výsledným efektem.

Tekutý vosk

Nejměkčí z vosků. Aplikace ihned po umytí na ještě mokrou karoserii. Obsažené nanočástice se dostanou i do jemných trhlin na povrchu laku, které se tímto dokonale zapečetí a zakonzervují. Na laku vydrží cca 3 – 4 týdny.

Tvrdý vosk

Leštící a konzervační přípravek na ošetření i silněji narušených laků. Obsahuje malé procento brusných a leštících částic – dokonalé a rychlé odstranění jemných škrábanců, dokonalý vysoký lesk. Použití konkrétní třídy vosku dle stupně poškození, od nových laků po lehce poškozené. Po nanesení houbičkou vosk rozleštíme do vysokého lesku. Na laku vydrží cca 2 – 3 měsíce.

Carnaubský vosk

Nejkvalitnější a nejtvrdší přírodní vosk, který můžete laku svého vozu dopřát. Dokonalá ochrana až po dobu 8 měsíců! Před nanesením provedeme peeling laku – odstraníme i nejmenší nečistoty a lak zároveň odmastíme pro ještě lepší přilnutí vosku. Následně voskem ručně namasírujeme celý vůz vč. prahů, hran dvěří a litých elektronových disků kol. Lze aplikovat až ve třech vrstvách - ještě vyšší odolnost laku, ještě zářivější lesk, ještě hlubší barvy!

Skleněný vosk

Vosk připravený speciálně pro nové laky (nové vozy, příp. vozy s lakem po celkové renovaci). Skleněný vosk poskytuje dlouhodobou ochranu laku vozu založenou na extrémně tvrdých silikátových nano částicích skleněného vosku. Skleněný vosk pokryje lak vozu průhlednou - skleněnou - hybridní vrstvou. Díky fluorkarbonovým složkám zajišťuje dokonalý odperlovací efekt. Transparentní ochrana prohlubuje zářivost barvy a stará se o trvalý lesk. Přilnutí nečistot, hmyzu a soli je po použití tohoto výrobku minimální a tím je lak lépe ochráněn a údržba vozu je snadnější. Skleněný vosk chrání lak vozu po dobu cca 12 měsíců! Aplikaci na starší laky předchází kompletní vybroušení veškerých škrábanců.