Pobočky

Praha

NC Eden, U Slavie 1527, Praha 10
+420 607 000 222
Objednat online »

BB Centrum Praha, Vyskočilova 2/100, Praha 4
+420 607 000 333
Objednat online »

Centrum Vinice, Vinohradská 167, Praha 10
+420 607 000 444
Objednat online »

Nákupní centrum Stromovka, Veletržní 24, Praha 7
+420 607 000 555
Objednat online »Právě se nacházíte: Úvod / Služby / Čištění interiéru

Čištění interiéru

Luxování

Profesionálním průmyslovým vysavačům neunikne jediný drobeček. Vyluxujeme čalounění sedaček, stropu, sloupků i dveří. Samozřejmostí je vysátí podlahového koberce vč. zavazadlového prostoru a koberečků.

Tepování textilního čalounění

Domácí mazlíčci, káva, ale i dešťová voda dokáží zanechat na textilním čalounění v interiéru nesmazatelné stopy. V první fázi vše, co se bude tepovat, řádně vyluxujeme. Pak z textilu pomocí roztoku vody se speciální čistící chemií odstraníme mokrou cestou veškeré nečistoty, jako jsou skvrny, prach a špína. Nepoužíváme povrchově působící pěnu, ale nečistoty důkladně vytáhneme vodním luxem do poslední kapky.

Čištění a ošetření koženého čalounění

Kůže v interiéru auta se nejen průběžně znečišťuje, ale vlivem přirozených podmínek, jako je sluneční záření, střídání teplot, rozdílné namáhání apod. stárne. Tyto vlivy se dají eliminovat pravidelnou impregnací k tomu určenou impregnační emulzí, působící podobně, jako krém na ruce. Emulzi aplikujeme po důkladném vyčištění od veškerých nečistot. Impregnovat doporučujeme pravidelně, cca každých 6 měsíců, k udržení kůže vláčné, pevné, čisté a nepopraskané.

Čištění a ošetření interiérových plastových ploch

Palubní deska, středový tunel, miska na kelímky, vnitřní plastové kryty prahů dveří - Veškeré plastové části interiéru oživíme a naimpregnujeme poté, co je dokonale vyčistíme od mastnoty, prachu a jiného znečištění speciálním čistícím prostředkem za vydatné pomoci kartáče a štětce.

Čištění a vyleštění oken

Zapadající slunce zářící proti čelnímu sklu, jízda za tmy. Nejen v těchto situacích je nezbytný dokonalý výhled z vozu. Nejdříve okna odmastíme a vyčistíme, následně vyleštíme do křišťálového jasu.